Kartepe Tai Chi ve Qigong Buluşması Kayıt

Türkiye Tai Chi ve Qigong Platformu INTERNA herkesi yılın hareket festivaline davet ediyor. 2. TAI CHI ve QIGONG BULUŞMASI (15-18 Haziran 2017. Kartepe - İzmit). 3 gece, 4 gün sürecek bu etkinlikte açık dağ havasında, Tai Chi ve Qigong alanında onlarca farklı paylaşımcının derslerine ve sunumlarına katılabilecek, çeşitli Tai Chi enstrümanlarıyla tanışacak, karşılıklı sohbet, kır gezisi, uzak doğu kaligrafisi ve çay seremonisi gibi faaliyetlere katılabileceksiniz. 150 kişilik indirimli fiyat fırsatını kaçırmamanızı öneriyoruz.

Etkinliğin detayları ve program içeriği için tıklayınız

2. INTERNA Tai Chi & Qigong Buluşması Kamp Programı
Tarih: 15-18 Haziran 2017
Yer: İzmit Kartepe, The Green Park Hotel. www.karteperesort.com
İndirimli Ücret: 810 TL (2 kişilik odalarda kişi başı 3 gece, 4 günlük katılım, tam pansiyon konaklama, etkinlik saatleri arasında sıcak içecek - 8 Haziran tarihine kadar yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir. 8 Haziran sonrası rezervasyon garantisi verilememektedir.)
Odada tek başına kalmak isteyenler için ücret 1020 TL'dir.

Kayıt yaptırmak için lütfen Kartepe Green Park Hotel'in IBAN numarasına (Kartepe Turizm A.Ş. - TR94 0006 2001 6100 0006 2987 92) "INTERNA" rumuzuyla rezervasyonda yer alacak kişi başına 200 TL tutarında ön ödeme yapınız ve ödemenizin dekontunun resmini bu sayfadan kayıt esnasında yüklemek için hazır ediniz. Ön ödemenizi yaptıysanız ve dekont resminiz hazır ise aşağıdaki tuşa basarak kaydınızı online olarak yapabilirsiniz. Ödemenin geri kalanını otele giriş esnasında yapabilirsiniz. Ön ödeme otelin size konaklama ve etkinliğe katılım garantisi vermesi için aldığı bir kaporodur. 28 Mayıs 2017 tarihine dek rezervasyon iptallerinde ön ödemenizi otelle iletişime geçerek geri alabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR: İndirimli fiyat yalnızca 150 katılımcılık kontenjanla sınırlıdır. Ayrıca etkinlik tarihine bir hafta kala olan 8 Haziran ve sonrası talepler için etkinliğe kayıt garantisi lojistik sebeplerden dolayı verilememektedir! 8 Haziran sonrası rezervasyon yaptırmak isterseniz öncelikle Green Park Hotel'in teyidini almanızı öneririz. Kampa katılım için deneyim gerekmemektedir. Kampa istisnasız herkes katılabilir. Etkinliğin tamamı yerine günlük bazda da katılım mümkündür. Etkinlik ücretini 3'e bölerek günlük fiyatları elde edebilirsiniz. 2 kişilik oda için rezervasyon yaptırdıysanız otele giriş esnasında, odayı paylaşacağınız kişiyle organize olarak oda kaydınızı birlikte yaptırmanız gerekmektedir. Birlikte kalacağınız kişiyi otele bildirmemeniz halinde otel rastgele bir kişiyle sizi aynı odaya yerleştirme yoluna gidecektir.


SERVİS

Katılımcıların etkinliğe ulaşımında INTERNA temelde görev ve sorumluluk almamaktadır. Etkinlik mekanına en etkin ulaşım yöntemi özel araçlardır. Aracınız yoksa etkinlik Facebook sayfamızı kullanarak diğer katılımcılarla iletişime geçerek seyahat paylaşımı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yine de toplu taşım araçlarıyla geleceklere bir alternatif yaratmak için İzmit Otogarından 15 Haziran günü 10:30 ve 12:30 saatlerinde bir servis aracı kalkacaktır. Servisi kullanım ücreti tek sefer için 15 TL olup araçta ödeme yapılabilir. Etkinlik sonu 18 Haziran günü servisin dönüş programı kampta organize edilip bilgisi paylaşılacaktır.

YARDIM

Güncel bilgiler için Facebook etkinlik sayfamızı aralıklarla kontrol edin. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız mı var? Bize ulaşın:
Otelle ilgili konularda - (0262) 315 47 00 karteperezervasyon@thegreenpark.com
Organizasyon ve festival içeriği ile ilgili konularda - (0216) 330 10 30 interna@interna.org
Bu kayıt sayfası ile ilgili konularda - (0532) 343 89 33 interna@interna.org